Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4549 hodnocení
5
4249x
4
183x
3
53x
2
37x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MH
marie herianová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2021
vše přišlo včas i v pořádku
A
Anna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2021
Jsem s nábytkem velmi spokojená, sama dělám s nábytek, ale v jiné sekci, proto jsem byla příjemně překvapena, kvalitou hran a materiálů. Veškerá komunikace byla velmi rychlá a pochopitelná. Doprava, taky sympatická. :-) Doufám, že do budoucna bude nábytek stále tak hezký jako teď. Jediné co mě mrzí, že máme zeď dutou cihlu (8-10 cm) a dostali jsme strach nábytek věšet, k vůli jeho váze, takže doobjednáváme nožičky.
RK
Renata Kieleová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2021
RD
Roman Dvořák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2021
Jsem spokojen
+ Přijde to co si objednáte a naprostá spokojenost
- Dlouhá dodací doba
Doporučuji jen je třeba počítat s dlouhou dodací lhůtou .
GN
Gabriela NOVÁKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2021
+ Velmi dobré jednání. Doporučuji.
JP
Jaroslava Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2021
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2021
Velmi spokojená.
PK
pavol krul
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2021
PC
Pavel Cibranský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2021
velice dobrá skřín
Š
Šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2021
Moc pěkná zrcadlová skříňka, velký úložný prostor, snadné složení a dobré uložení pro dopravu.
Sice dlouhá čekací doba, ale stála za to.
MG
Marcela Gelnarova
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2021
Nabytek super ale špatný návod na složení
