Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4550 hodnocení
5
4250x
4
183x
3
53x
2
37x
1
27x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora JIŘÍ ŠKOP Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
MM Avatar autora Martina Matoušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
Velká spokojenost
JZ Avatar autora Jiří Zikmund Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
Až na týdenní zpoždění zřejmě způsobené epidemií a různými zákazy a příkazy, některé až nesmyslné, naší vládou jsem spokojený a doporučuji. S nábytkem jsem také spokojený - děkuji
Avatar autora Lenka Šupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
Spokojenost, dobrá komunikace, dodání v termínu, domluva o dovozu, řidič ochotný.
BS Avatar autora Bohumila Sopoušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
Bezproblémový obchod, výborný komunikace
Avatar autora Zdenka Šúchalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
Tento obchod je velice dobrý!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
+ Hezké zboží
+ Dobrý výběr

Dlouho jsme hledali sedačku, tady jsme si konečně vybrali a splnila očekávání.
MG Avatar autora Martina Gilarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2020
Ano velmi . Děkuji
AR Avatar autora Alena Rubášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2020
+ Dobrá komunikace
+ přehledne stranky
- Nevím o žádné

TP Avatar autora Tereza Prokopová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2020
Perfektní
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2020
Spokojená :)
HS Avatar autora Hana Smolíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2020
Ano,spokojeni,nábytek je super! Děkujeme, Smolikovi Klatovy
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 28.3.2020
Jak mohu hodnotit když zboží nemám nevím kdy budu mít
M Avatar autora E-shop MAXIVA (Administrátor) 24.7.2020
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Omlouváme se za mírně prodlouženou dobu dodání způsobenou výpadkem ve výrobě, jakmile jsme zboží naskladnili, ihned jsme plánovali závoz k vám. Děkujeme za pochopení. Tým MAXIVA
VD Avatar autora Veronika Dědová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2020
Spokojena . Vše v pořádku a kvalitní. Mohu jen doporučit.
MV Avatar autora Markéta Valsová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 27.3.2020
VS Avatar autora Věra Sklenářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.3.2020
spokojenost. Sice nábytek není hned skladem, ale je to uvedeno hned pod zbožím, které se objednává. Poté výborná komunikace - přijeli ve smluvený termín i čas. Za mě doporučuji
HH Avatar autora Helena Hezoučká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2020
Spokojena velice. Vše v pořádku a kvalitni. Mohu jen doporučit.
AS Avatar autora Alena Svobodová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 26.3.2020
Nábytek je hezký, jen delší dodací lhůta. Zatím vše v pořádku.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.3.2020
Perfektní jednání a rychlost, nábytek také v pořádku, doporučuji!

Ovládací prvky výpisu

4556 položek celkem