Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4549 hodnocení
5
4249x
4
183x
3
53x
2
37x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LK
Lucie Kostelníčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Velký výběr nábytku za přijatelné ceny, dodáni bezproblémové, zboží dorazilo ještě dříve než bylo uvedeno.
IT
Ivana Tichá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2021
Jednoduchá montáž, vše sedlo na poprvé. Spokojenost. Kvalitní provedení.
SM
Simona Matulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
vše bez problemu.
EF
Eva Fikrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Velká spokojenost, zboží dorazilo včas, v pořádku, doprava spolehlivá.
JH
Jitka Hanáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
spokojenost
HJ
Hana Janálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Krásné zboží, výborná komunikace, perfektní doprava, vřele doporučuji
MZ
Michal Zaťko
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2021
Komunikace skvělá. Problém je s dopravou, vlastní doprava je fajn jen do chvíle, když zjistíte, že vozí pouze ráno. Pro ty z nás, co každé ráno pracují, je to velká komplikace v podobě zařizování volna pro vás a shánění pomoci na danou hodinu. Koupený produkt (skříň Karo 120) je ze slušného materiálu a za rozumnou cenu. Bohužel návod byl ve stylu "domysli si sám," takže rozhodně by nábytek neměl skládat nezkušený kupující. Deska dveří je prohnutá, naštěstí to zachránilo prohození vnitřních a vnějších dveří, jinak by docházelo k drhnutí. Ve výsledku je to pořád dobrá koupě, ale zcela zbytečně kazí dojem věci, které se nemusely stát. Případného dalšího nákupu bych se ale nebál.
PH
Pavlína Hanáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2021
+ komunikace obchodu
+ rychlost dodání
+ mají vlastního dopravce
IM
Ilona Musilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2021
Zatím spokojenost, za tak nízkou cenu člověk nemůže čekat zázraky, velmi vhodné pro studentský, dětský či hostovský pokoj. V jednoduchosti je krása, pokoj vypadá velmi útulně.
HT
Hana Trnková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2021
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2021
Jsem velmi spokojena.
EK
Emil Komačka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2021
Naprostá spokojenost.
Zboží došlo velmi rychle a vše ok
