Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4549 hodnocení
5
4249x
4
183x
3
53x
2
37x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DP
Dominika Palečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2021
velká spokojenost, komoda je krásná.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
22.6.2021
JC
Jitka Chalupková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
22.6.2021
Spokojenost. Skříň je moc pěkná.
Zboží bylo dodáno na dvakrát. První "várka" měla dorazit do domu, kde ještě nebydlíme, mezi 16 - 18 hodinou. Nikdo nepřijel, nikdo nevolal, já jako zákazník jsem neměla telefon na řidiče. Odjela jsem domů a ve 21 hodin volal řidič, že je na místě. Na dotaz, proč nedal vědět a přijel tak dlouho, tvrdil že byla v Praze zácpa. Druhé zboží přišlo poškozené, reklamovala jsem a dosud se nikdo neozval.
VH
Vladimira Hujova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2021
1
AT
Anna Trčálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2021
Komunikace s obchodem výborná, stůl je moc pěkný, maximální spokojenost.
vše v pořádku
HZ
Hana Zelingerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2021
Veliká spokojenost
K
Kristina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2021
Se skříní jsem moc spokojená, komunikace s obchodem perfektní. Moc doporučuji :)
SB
Sergej Bykadorov
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2021
LH
Ludmila Hoferková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2021
Jsem moc spokojená, kvalitní nábytek, rychle dodaný.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2021
Velice spokojeni.
+ cena a i s dopravou
- vylozi to jen s auta a musite si to donest sami-kdyz toho je vic nebo tezsi,tak to je problem..
- 1 tesneni u zidle v baleni bylo rozlomene a chybelo..resi se reklamace,tak se jeste uvidi
firma je z Moravy a zbozi je na druhe strane republiky,tak clovek doufa,ze vse bude ok..a nebudete nikam jezdit..
+ Zboží nakonec dorazilo dříve než jsem předpokládala.
Informují včas o dodávce zboží.
JC
Josef Chvojka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2021
Celková spokojenost
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2021
S obchodem jsem byla spokojená, ale s nábytkem vůbec. Design super, ale kvalita hrůza. Jedná se konkrétně o nábytek do koupelny Palace - počítám, že si do dvou let budu muset pořídit nový. Snad poprvé jsem se setkala s tak mizernou kvalitou.
