Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4549 hodnocení
5
4249x
4
183x
3
53x
2
37x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DV
Daniela Vymazalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2021
L
Lukáš
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2021
K
Klara
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2021
Spokojenost
JJ
Jaroslav Jiránek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2021
Jako zákazník jsem velmi spokojen. 5
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2021
MK
Michal Kubíček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2021
OV
Olga Vesovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2021
N
Nikola
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2021
Obchod doporučuji. Komunikace naproste v pořádku, domluva bez problémů. Zboží byla skladem a bylo doručeno rychle.
+ Pěkný nábytek
+ Pěkné ceny
- Objednávku jsme museli rozdělit, máme tedy jen část objednávky
- Horší komunikace se zákazníky
- Dlouhá čekací doba (zákazník je na to upozorněn již při objednání což je dobré, dobré už ale není čeká li zákazník déle než avizovaných 8 týdnů)
Paní na zákaznické lince byla poté velmi ochotná a objednávku jsme rozdělili tak abychom dostali alespoň část objednávky. Pokud dostaneme i zbytek , rádi recenzi doplníme. Firmu i tak doporučuji - mají krásné produkty
Zboží bylo rychlé dodano
AV
Anna Vittová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2021
Jsem spokojená
JD
Jitka Dlouhá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2021
Jsem ráda, že jsem narazila na tento obchod. Přijemné operátorky. Zboží mě nechali na skladě a dovezli až jsem potřebovala - stavba se trochu protáhla. Dokonce jsem i musela změnit rozměr, ihned vyřídili. Děkuji.
+ Ochota při řešení případného zádrhelu.
- Doručují pouze k prvním dveřím, nebo-li jen vyloží z auta. Takže pokud tam koupíte něco většího, musíte mít vlastní nosiče. Upozorňují na to předem, to je fakt. Ale stejně... Příště nakoupím někde, kde mi skříň donesou až do bytu.
Koupená skříň je vyrobená v Polsku, návod z 99% sedí. Koupila jsem skříň, kterou měli na skladě, protože jsem nechtěla čekat cca půl roku na dodání. Skříň vypadá ve skutečnosti tak, jako na fotce. Je pěkná, tváří se bytelně. Žádné lepení, jen šrouby a hřebíčky.
